O nás

Grand Asset Management s.r.o. je zprostředkovatelská společnost působící na českém a slovenském finančním trhu, která sdružuje odborníky a specialisty z různých odvětví finanční sféry (např. bankovnictví, pojišťovnictví, investiční zprostředkování, prodej komodit, dotace EU, aj.), kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Na základě těchto zkušeností zajišťují našim klientům dlouhodobě nadstandardní služby. 

Základním pravidlem je orientace na klienta, jeho přání, požadavky, vize do budoucna, a to s ohledem na jeho aktuální finanční možnosti. Abychom mohli dostát těchto pravidel, využíváme metodu KPS (K – Konzultace, P – Prezentace projektu, S – Servis). 

Mezi naše největší přednosti řadíme právě klientský servis. Díky propracovanému, dlouhodobému a systematickému servisu, též pravidelné aktivní komunikaci s našimi klienty stavíme naše služby na vysokou úroveň, a to v rámci dlouhodobé a komplexní spolupráce. Naše administrativní a back-office oddělení pravidelně klienty prostřednictvím zkušených operátorů kontaktuje, komunikuje s nimi a informuje nejen o novinkách na finančním trhu. 

Vzhledem k tomu, že disponujeme strukturovanou sítí odborníků po celém území ČR, jsme celoplošným poskytovatelem finančně-zprostředkovatelských služeb.

MÁTE DOTAZ NEBO POPTÁVKU ? KONTAKTUJTE NÁS

OK KLIENT a.s.
Grand Asset Management  s.r.o.
Bělehradská 858/23
120 00 Praha 2
IČ: 06339956

info@grandteam.cz
Infolinka: +420 222 222 288
© 2021 www.grandteam.cz
Getrun