Doplňkové penzijní
spoření

Doplňkové penzijní spoření vám umožňuje efektivně zhodnocovat své peníze. Nahrazuje penzijní připojištění, které již od 1. 12. 2012 není možné sjednat. Tento produkt není věkově omezen, smlouvy o doplňkovém penzijním spoření mladším 18 let uzavírá zákonný zástupce. Nárok na výplatu je pro všechny účastníky v 60 letech.

Výhodou tohoto typu spoření je možnost vyššího zhodnocení prostředků díky výběru z několika strategií - konzervativní, vyvážené a dynamické.

Měsíčně si na svůj osobní penzijní účet můžete zasílat jakoukoliv sumu od 100 Kč a tuto částku je možné kdykoliv změnit. Při částce 300 Kč a více máte pak nárok na státní příspěvek až do výše 230 Kč měsíčně. Maximální výše ročního státního příspěvku je 2 760 Kč, který získáte v případě, že si každý měsíc odložíte minimálně 1 000 Kč. U tohoto typu spoření je možný i příspěvek od zaměstnavatele a úlevy na daních.

V případě potřeby můžete spoření přerušit nebo v krajním případě svou smlouvu i předčasně ukončit.

V případě zájmu o další informace nás
kontaktujte skrze formulář níže.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Úvěry, půjčky, spoření. Nevíte si rady?

Od toho jsme tu my. Pokud hledáte nejlepší možnosti financování Vašeho bydlení, chcete sloučit stávající půjčky do jedné nebo potřebujete otevřít úvěr k jakémukoliv nákupu, rádi se s Vámi podíváme na možnosti, které jsou na trhu k dispozici a vybereme nejlepší možné řešení.